OGROMNY SUKCES GRODKOWSKICH MODELARZY

W kategorii młodzików modeli szybowców halowych F1N w Suwałkach zajęła całe podium wywalczając trzy pierwsze miejsca. Złoto zdobyła Wiktoria Hałasa, srebro – Karina Sawicka, a brąz Julia Gawryś, która debiutowała na zawodach rangi mistrzowskiej. Dziewczyny oczywiście zdobyły również złoty medal drużynowo, a także brąz w kategorii ogólnej pokonując chłopców z pięciu innych ekip!
Dobrze zaprezentowali się pozostali członkowie sekcji OKiR: Mikołaj Wilczęga, któremu zabrakło tylko pół sekundy do brązowego medalu oraz Wiktoria Gabary, Julia Jasińska i Oliwia Bigas.
Wkrótce zakończy się sezon Pucharu Polski Modeli Halowych F1N,w którym w czołówce znajduje się kilku grodkowskich zawodników. Z pewnością więc usłyszymy niebawem o kolejnych sukcesach.
Modelarnia w Grodkowie działa jako sekcja przy Ośrodku Kultury i Rekreacji od ponad 14 lat. Wcześniej funkcjonowała przy SM, a jej początki sięgają lat 70-tych. Instruktorami sekcji są Sylwia i Tadeusz Sawiccy.